4190-20-10-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
4190-20-10-SY
PRESSNIPPEL 4190 20MM SL5/8 SY
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
20 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
5/8 "
L
91 mm
L1
34 mm
L2
66 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4408 / AISI316L
Model code
Series
S
Package size
Barcode
426869
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rostfri presskoppling. Rörstuds med metriskt yttermått.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Presskoppling GS Rak, Ø5/8'', Inv-M24-DKO-16S
Partnumber:
10GS16FDHORX
Package size:
Min. order quantity is:
5/8" Insert - (20S) M30x2 female
Partnumber:
10GS20FDHORX
Min. order quantity is:
5/8" Insert - 3/4" SAE6000 flange
10GS12FLH
5/8" Insert - 7/8"-14 JIC female - 90°
10GS10FJX90M
5/8" Insert - 5/8" BSP female - 90°
10GS10FBSPORX90
5/8" Insert - 3/4" BSP female - 90°
10GS12FBSPORX90
5/8" Insert - 3/4" BSP female
5/8" Insert - 3/4" BSP female
10GS12FBSPORX
5/8" Insert - 5/8" BSP female - 45°
10GS10FBSPORX45
5/8" Insert - 5/8" BSP female
5/8" Insert - 5/8" BSP female
10GS10FBSPORX
5/8" Insert - 3/4" BSP female - 45°
10GS12FBSPORX45
Presskoppling GS Rak, Ø 5/8'', Utv-ORFS 1''-14
10GS10MFFOR
5/8" Insert - 1"-14 ORFS female
10GS10FFORX
5/8" Insert - 1"-14 ORFS female - 45°