20G38FDHORX
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
20G38FDHORX
Presskoppling Rak, Ø1.1/4'', Inv-M52-DKO-38S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
69,9 mm
B
57,8 mm
D
1.1/4"
DN
32 mm
Diameter rör
38 mm
H
60 mm
Modell kod
20G-38FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
1.1/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
290 - 310 Nm