12G22FDLORX45
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
12G22FDLORX45
Presskoppling 45°, Ø3/4'', Inv-M30-DKO-22L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
117,1 mm
Arbejdstryk
28 MPa
B
66,1 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rør
22 mm
E
29,8 mm
H
36 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Model kode
12G-22FDLORX45
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
L
Slangekoblingstype
Med hylsa
Slangestørrelse
3/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
105 - 115 Nm