08G12FJX90S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
19 variants
Chosen variant:
08G12FJX90S
Presskoppling 90°, Ø1/2'', Inv-JIC-3/4''
Specifications
Dimensions and shipping
A
108,7 mm
B
71,2 mm
D
1/2"
DN
12 mm
E
48 mm
H
32 mm