XWEE12LU916
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
XWEE12LU916
Adapter 90° 12L, Utv-UNF 9/16'', Ställbar
Accessories (2)
Cutting ring - ø12L
Artikelnummer:
DPR12LS
M12L nut ø12 M18x1,5
Artikelnummer:
M12L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
12 mm
Material
Steel
Pressure max.
315 bar
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C