VBPDE1/4L-2CEXC-10L
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
VBPDE1/4L-2CEXC-10L
Kaksoislukkoventtiili R1/4"-10L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
Flow Nominel
20 lpm
Materiale
Steel
Model kode
V0091
Mærke navn
OM Oleodinamica Marchesini
Overfladebehandling
Zinc-plated
Pakningsmateriale
NBR
Pilotforhold
1:5,5
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
350 bar
Tryk åbning
7 bar
Type
Double
Förpackningsstorlek
Streckkod
410375
Bruttovikt
0,63 Kg
Nettovikt
0,63 Kg
Ursprungsland
IT
Produktinformation
7bar, 20l/min, 350bar, 1:5,5