TSLK60445PPH
Förpackningsstorlek:
20 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
TSLK60445PPH
Rörklamma Slät Ø44.5mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
44,5 mm
DIN size
4
Diameter pipe
44,5 mm
Group Stauff
6S
H
87 mm
L1
115 mm
L2
90 mm
Material
Polypropylene
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Smooth
Width
45 mm
Package size
20 par
Barcode
213066
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Heavy series pipe clamp.
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK6065PP
Package size:
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK3012PPG
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium