SORT-DD2-16-60
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
SORT-DD2-16-60
Sortimentlåda Slangklammer Din, 12mm, W2, 16mm-60mm, 73st
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Package size
Barcode
346016
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
Package size:
100 st
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
Partnumber:
BB-2.5X100-S
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m
C403
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
Pari clamp 80-85mm - 20x1.0mm - 1 bolt
85E20
10 st
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Pari clamp 76-85mm - 20x1.0mm - 2 bolts - AISI316
85D20-SY
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm
Slangklammer W4 8-12 bredd=7mm