SNK-254-V-O-O-12
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Kontaktfunktion
Normally closed
Model kode
SNK-254-V-O-O-12
Montagehulsafstand
254 mm
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk maks.
2 bar