SMBT-47-S-10-O-B04-O
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
SMBT-47-S-10-O-B04-O
Andningsfilter G1/4 10my
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Airfilter fineness
10 my
Brand Name
Stauff
Diameter
47 mm
Filtration degree
10 my
Flow air nominal
400 lpm
Material
Steel
Model code
SMBT-47-S-10-O-B04-O
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread
G 1/4 BSP
Pakke str.
Stregkode
212796
Brutto vægt
0,071 Kg
Netto vægt
0,071 Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Andningsfilter G1/4 10my
Product catalog
Links
Product catalog
Andre kigger på
Breather filter water absorb G1'' Length 3
Varenummer:
SAW1153G03A00P01
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
SMBT-80-S-10-O-B12-O
Andningsfilter Gängad
Andningsfilter Gängad
SES-1
Andningsplugg G1/4 med filter i locket
MTSFA-1/4
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
SMBB-80-S-O-10-P3-B-S080-O
Pressurized filler breather 3/4" with filter - double valve
TMDV-DS/34
Andningsfilter 10my
Andningsfilter 10my
SMBB-80-S-O-10-O-C-S080-O
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
SPB-S-2-10-B08-A
SPB-P1-2-10-B12-A
Breathing filter 10my 80x200mm Bayonet Metal basket
SMBB-80-S-O-10-B0.35-B-S200-A
Metal breather,3/4 10 my and 0,7bar opening pressure
SMBT-80-S-10-10-B12-O
Package size:
Min. order quantity is:
Air breather filter
Air breather filter
Partnumber:
SA115G1L10
Package size:
Min. order quantity is:
Andningsfilter 10my 47mm
Andningsfilter 10my 47mm
Partnumber:
SMBB-47-S-10-O-C-S065-O
Oil filler and air breather filter thread version - Stauff SMBT
SMBT-80-S-10-05-B12-O
Bayonet Metal Filler Breather ZnNi Ø80mm 3 µm 80mm Basket
SMBB-80-S-O-03-O-C-S080-O
Andningsfilter G1 10my Ø80mm
Andningsfilter G1 10my Ø80mm