SILR90-114
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
SILR90-114
Kylarslang Silikon 90°
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Glycol, Water
Diameter inv.
114 mm
Färg
Blue
Märke namn
Hydraspecma
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Package size
Barcode
360907
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
KYLARSLANG SILIKON 90GR
Product datasheet
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120