SILR45-28
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
35 variants
Chosen variant:
SILR45-28
Kylarslang Silikon 45°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Glycol, Water
Diameter inv.
28 mm
Färg
Blue
Märke namn
SAE J20 R1
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Pakke str.
Stregkode
328977
Brutto vægt
0,14 Kg
Netto vægt
0,14 Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
KYLARSLANG SILIKON 45GR
Product datasheet
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120