SILR45-19
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
35 varianttia
Valittu variantti:
SILR45-19
Kylarslang Silikon 45°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Area of use
Glycol, Water
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blue
Diameter inner
19 mm
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
360908
Bruttovikt
0,183 Kg
Nettovikt
0,183 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
KYLARSLANG SILIKON 45GR
Product datasheet
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120