SILR180-51
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
SILR180-51
Kylarslang Silikon 180°
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Glycol, Water
Diameter inv.
51 mm
Färg
Blue
Märke namn
Hydraspecma
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-50 °C
Package size
Barcode
414457
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
Package size:
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120