SFC-20M-12R
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
SFC-20M-12R
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SCF-20M-12R
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
330892
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Others has been looking for
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Partnumber:
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Partnumber:
SU-12M
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SBHU-8M
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm