RSGU1-38-20
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-38-20
Rubber lined p-clip 38.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
38 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
164673
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation