RLGU1-28-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-28-12
Gummiklämma Light 1-28-12 För M6 bult
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
28 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164567
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult