RSGU1-35-12
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-35-12
Rubber lined p-clip 35.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
35 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Pakke str.
Stregkode
164658
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information