RLGU1-60-12
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
RLGU1-60-12
Rubber lined SMS-P-Clip 60.0 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
60 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12.7 mm
Package size
Barcode
361141
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information