RDA40/22L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
RDA40/22L
Threaded flange 22L - (4) 40mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Bolt dimension
M6x20 mm
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
22 mm
Holes circle
40 mm
I
40 mm
Material
Steel
Number of bolts
4
O-ring
25,07X2,62 mm
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Series
PS08
Shore
70
Surface treatment
White zinc plated
Thread outer metric
M30x2
Förpackningsstorlek
Streckkod
369608
Bruttovikt
0,20 Kg
Nettovikt
0,20 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Threaded flange 22L - (4) 40mm