PU-4/2.5-100M-N
Package size:
100 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
PU-4/2.5-100M-N
Polyuretanrör PU, 4/2.5, Klar 100m på bobin
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
12 mm
Diameter indvendig
2.5 mm
Diameter udvendig
4 mm
Farve
Clear
Materiale
Polyurethane
Model kode
PUES 0425TR Transparente
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard
DM174/EC1935
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tryk maks.
10 bar
Tryk sprængning min.
30 bar