OXL300-3/8
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
OXL300-3/8
Banjoliitin
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Banjo size
3/8 "
Brand Name
OM Oleodinamica Marchesini
Diameter banjo
17 mm
Diameter pipe
12 mm
H
17 mm
L
300 mm
Material
Steel
Model code
R1271
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Zinc-plated
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
403486
Bruttovikt
0,148 Kg
Nettovikt
0,148 Kg
Ursprungsland
IT
Produktinformation
Måttskiss
3/8", L=300 mm