NS143PD43
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
NS143PD43
Axelkoppling OMT 32.0-10.0
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
143 mm
Motor power
144 kW
Shaft diameter
32 mm
Shaft keyway
10,0 mm
Package size
Barcode
191815
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Axelkoppling OMT 32.0-10.0
Technical data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Package size:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.