M/61050/MR/25
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
M/61050/MR/25
Ø50 Linjärcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
25 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C