JWEE-08-12
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
28 varianter
Utvald variant:
JWEE-08-12
S600-12-26G elbow
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
B
37 mm
Brand Name
FOR
C
49 mm
CH
36 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
12 mm
F
G 3/4 BSP
J
3/4-16 JIC
Material
Steel
Pressure max.
250 bar
Standard ISO
ISO 1179
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
12 mm