IRK-12-R34
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
IRK-12-R34
SLANGFÄSTE RAK, INV-G,SFÄR,PA
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
5070TR3412
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Package size
25 st
Barcode
199343
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE RAK, INV-G,SFÄR,PA
Product catalog
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
Package size:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
5 st
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter T Vridbar Ø6 mm Utv-G1/8 Syrafast