DSLK40213213PA
Förpackningsstorlek:
25 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
DSLK40213213PA
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
1
Bredde
30 mm
D1
21,3 mm
DIN størrelse
4
Diameter rør
21,3 mm
Farve
Black
Gruppe Stauff
4D
Materiale
Polyamide
Mærke navn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
21,3 mm
Package size
25 par
Barcode
249535
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch