DSLK2172172PP
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
DSLK2172172PP
Rörklamma Ø17mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
17,2 mm
DIN size
2
Diameter pipe
17,2 mm
Group Stauff
2D
H
27 mm
L1
53 mm
L2
29 mm
Material
Polypropylene
Number of bolts
1
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
12 Nm
Type
Profiled
Width
30 mm
d2
17,2 mm
Förpackningsstorlek
25 par
Streckkod
228924
Bruttovikt
0,015 Kg
Nettovikt
0,015 Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
Måttskiss
Länkar
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
Package size:
1 st
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM