DM80068K30
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DM80068K30
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 30S, Inv-M 42x2.0 mm W5
Specifications
Dimensions and shipping
A
89,92 mm
B
41,91 mm
C
46,99 mm
D
49,78 mm
Diameter rör
30 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Stainless steel
Package size
Barcode
254205
Gross weight
0,572 Kg
Net weight
0,572 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 30S, Inv-M 42x2.0 mm