DINHM50AG
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
DINHM50AG
DN50 Male DIN11851 with 2" male thread
Specifications
Dimensions and shipping
Package size
Barcode
458036
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
DIN coupling
DIN coupling
Partnumber:
RA100-95-63
Package size:
Min. order quantity is:
DIN11851 DN50 Female with 2" female thread SS
Partnumber:
DINHF50IG
Min. order quantity is:
Female SMS to BSPP male thread 2"
SMSHF50AG
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
CLH206AG
Triclamp heavy duty clamp for
Triclamp heavy duty clamp for
TRIK106
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 70x1/6'' Slang 50mm
RA200-70-50
Clamp with female thread SS - DN20
CLH076IG
Clamp with female thread SS - DN40
CLH156IG
Tri-Clamp cover 64mm
Tri-Clamp cover 64mm
ZPC64
Tri-Clamp ISO2852 50 Ø38mm
Tri-Clamp ISO2852 50 Ø38mm
TC5038
Tri-Clamp ISO2852 50, Ø19mm för PTFE 2801
ZTCS5012
Tri-Clamp cover 50.5 mm
Tri-Clamp cover 50.5 mm
ZPC50
Clamp with female thread SS - DN50
CLH206IG
Tri-Clamp cover 106mm
Tri-Clamp cover 106mm
ZPC106
CLH156IG
Silikon tätning för TC25XX
Silikon tätning för TC25XX
JCLAMPS-25
Tri-Clamp ISO2852 64 Ø38mm
Tri-Clamp ISO2852 64 Ø38mm
TC6438
Tri-Clamp ISO2852 50, Ø32mm
Tri-Clamp ISO2852 50, Ø32mm
Triclamp coupling SS316 for clamps Dim: 1/2" (13mm) Flange
Clamp with female thread SS - DN65
CLH256IG
DN40 Clamp DIN32676 with BSPP Male thread 11/2
CLH156AG
Tri-Clamp cover 119mm
Tri-Clamp cover 119mm
ZPC119
Clamp with female thread SS - DN15
CLH051IG
Tri-clamp med inv gänga 50,5mm G1''