DD5-110130
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
25 st
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
DD5-110130
Slangklammer W5 110-130 Bredd=12mm
Accessories (1)
SLANGEKLEMMETREKKER 7MM L:150
Varenummer:
SLANGMEJSEL
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter max.
130 mm
Diameter min.
110 mm
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Torque tightening
7 Nm
Width
12 mm
Pakke str.
Stregkode
364267
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Product Sheet
Links
Product datasheet
Product datasheet
Andre kigger på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Varenummer:
O2-1113
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
1 st
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts
65D20
10 st
Metallband Band-It SS316 9.6mm, Rostfri AISI316, 30.4 m