D00GR1200
Förpackningsstorlek:
15 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
D00GR1200
Ventil 2V 12mm - 12mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Model kode
HBVU1212B
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Pakke str.
15 st
Stregkode
322902
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Ø12mm Avstängningsventil 2/2
Product catalog
Links
Product catalog
Andra tittar på
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC DIN Membran
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Herion kontakt 90g DIN med mantlad kabel 5m
Artikelnummer:
Herion Magnetventil 3/2 NC 12VDC DIN Membran
G1/8 Växelventil
G1/8 Växelventil
T65C1800
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN Membran
G1/8 Backventil
G1/8 Backventil
T55C1800
Backventil G1/4''
Backventil G1/4''
VNR-843-1/4
10 st
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC M24 Scania Membran
Herion Elkontakt 90g DIN med kabel 3m
Herion Montagesats för fordonsventil
G1/4 växelventil
G1/4 växelventil
T65C2800
Herion Montageskena, 10 ventiler
G/01009100000
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN M12
Herion Magnetventil 2/2 NO 24VDC Scania
regulator modul
regulator modul
V70527-KA4
Ø4 mm Strypbackventil
Ø4 mm Strypbackventil
C00GP0400
spole Ex II2G/D EEx me IIT5/T6
spole Ex II2G/D EEx me IIT5/T6
22mm magnetdel 24 VDC
22mm magnetdel 24 VDC