AKG12FS200Z
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
AKG12FS200Z
Kytkin 2-sarja 1:8 11-15kW
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
MP Filtri
Material
Aluminium, NBR
Model code
AKG12FS200Z
Motor size
160 IEC
Mountingtype
B3/B5
Nominal Torque (Nm)
550 Nm
Pump group
2
Shaft cone
1:8
Shaft diameter motor
42 mm
Shaft motor keyway
12,0 mm
Shaft pump keyway
3,2, 4,0 mm
Shaft type motor
Cylindrical
Shaft type pump
Tapered
Shore
85
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Torque nominal
31 daNm
Torque output max.
62 Nm