9611TR12
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
9611TR12
Dräneringsventil R1/2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Tierre
Material
Brass
Model code
9611TR12
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Surface treatment
Nickel-plated
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
288472
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Dräneringsventil R1/2
Product catalog
Andra tittar på
Ø4 mm Backventil
Ø4 mm Backventil
Artikelnummer:
T50P0004
Förpackningsstorlek:
1 st
Coil 24V DC
Coil 24V DC
Artikelnummer:
SH14DC24/B-N
22mm spole std effekt 24VDC
22mm spole std effekt 24VDC
Check valves
Check valves
T55C3800
30mm spole std effekt 48 VDC
30mm spole std effekt 48 VDC
30mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC
V10633-A89N
22mm spole std effekt 24VDC
22mm spole std effekt 24VDC
TM1002
BUSCH COIL 24V 50HZ(CLICK ON)
BUSCH COIL 24V 50HZ(CLICK ON)
30mm spole lågeffekt 24 VDC
30mm spole lågeffekt 24 VDC
SPOLE 24V DC 4,8W
SPOLE 24V DC 4,8W
NEU100225
43mm spole std effekt 230 VAC
43mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC
30mm spole std effekt 230 VAC
Backventil 10mm Slanganslutning
BCV-10
Backventil 6mm Slanganslutning
Backventil 6mm Slanganslutning
BCV-06
Backventil 12mm Slanganslutning
BCV-12
Backventil 8mm Slanganslutning
Backventil 8mm Slanganslutning
BCV-08
Check valve hose insert low pressure
BCV-12
G1/4 man styrd ventil 4/3 APB
G1/4 man styrd ventil 4/3 APB
M/805/187
G1/4 man styrd ventil 4/2
G1/4 man styrd ventil 4/2
M/805/107
G1/4 strypbackventil
G1/4 strypbackventil
M/837
G1 strypbackventil
G1 strypbackventil
M/855
M/840
M/840
25 st
G1/2 strypbackventil
G1/2 strypbackventil
M/839
Ø8mm backvent m instickskoppl
Ø8mm backvent m instickskoppl