8669-24-30S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
8669-24-30S
Fläns 90gr SAE6000 DIN
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
79,3 mm
B
36,5 mm
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
800 hours salt spray DIN EN 9227
Diameter flange
63.5 mm
Diameter pipe
30 mm
Flange
1.1/2 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
O-ring
47,22X3,53 mm
T
30 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C