8669-20-38S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
8669-20-38S
FLÄNSADAPTER 90K, KOD62
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
66,6 mm
B
31,2 mm
Brand Name
Stauff
C
66,6 mm
Diameter flange
54 mm
Diameter pipe
38 mm
Flange
1.1/4 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Material
Steel
Model code
CAG90-604-38S-W3
O-ring
37,69X3,53 mm
T
38 mm