8369-16-30S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
8369-16-30S
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter fläns
44.5 mm
Diameter rör
30 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M42x2
O-ring
32,93X3,53 mm
T
30 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C