Coupling 3/4, M26x1,5 male 18L 12G-18MDL Gates MegaCrimp
Connection: Male DIN 24° cone.
Sealing: Metal against metal.
Partnumber:
12G18MDL
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
A
78 mm
Arbetstryck
28 MPa
B
27 mm
DN
20 mm
Diameter rör
18 mm
Gänga utv.
M26x1,5
H
27 mm