06G15MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
06G15MDL
Coupling 3/8, M22x1,5 male 15L 6G-15MDL Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
53 mm
Angle
0 °
B
25,1 mm
DN
10 mm
Diameter pipe
15 mm
H
24 mm
Hose coupling type
With fixed ferrule
Model code
6G-15MDL
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
TuffCoat™
Thread outer
M22x1,5
Working Pressure
38,5 MPa