06G12MSP
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
06G12MSP
Coupling 3/8, ø 12 rørstuds 6G-12MSP Gates MegaCrimp
Specifications
Dimensions and shipping
A
67,5 mm
B
39,6 mm
D
3/8"
DN
10 mm
I
12 mm