06G10MSP
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
06G10MSP
Coupling 3/8, ø 10 rørstuds 6G-10MSP Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
67,5 mm
B
39,6 mm
DN
10 mm
I
10 mm