06G12MDH
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
06G12MDH
Coupling 3/8, M20x1,5 male 12S 6G-12MDH Gates MegaCrimp
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
57,5 mm
Angle
0 °
B
29,6 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter pipe
12 mm
H
24 mm