UN85X100X12
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
UN85X100X12
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
85 mm
Diameter outer
100 mm
H
12 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C