S580-12-19U barrel Tee UNF
L-forskruning stilbar 3/4-16 JIC udv x 3/4-16 UNF udv
…
Læs mere
Varenummer:
TOD-12-3/4
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
TOD-12-3/4
S580-12-19U barrel Tee UNF
Tilbehør (2)
Bushing Ø12
Partnumber:
B-12
Omløber 3/4-16 JIC Nøglevidde 22mm
Partnumber:
J-12
Specifications
Dimensions and shipping
B
32 mm
B1
32 mm
Brand Name
FOR
C
37 mm
CH
24 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
12 mm
Dimension F
3/4-16 UNF
Dimension J1
3/4-16 JIC
J
3/4-16 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
12 mm
T1
12 mm
Thread outer
Thread outer
3/4-16 UNF
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,15 Kg
Net weight
0,15 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Frequently bought together with
Clamp 3/4 PI
Clamp 3/4 PI
Package size:
0 Set
Min. order quantity is:
1 Set
U-bolt 27 mm medium series M0 1.4404 3/4 with 2 nuts and 2
CM05/71
Min. order quantity is:
1 pcs
Clamp 3/4" = 26.9 mm
Clamp 3/4" = 26.9 mm