S680-38TG barrel Tee with nut
S680-38TG barrel Tee with nut
Artikelnummer:
TGD-38
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Mutter, UNF-1 7/8''-12
Partnumber: JM-24-38
B
59 mm
B1
59 mm
C
67 mm
CH
57 mm
Diameter pipe
38 mm
Dimension J1
1.7/8-12 JIC
J
1.7/8-12 JIC
Pressure max.
250 bar
T
38 mm
T1
38 mm