ST-RDR180
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
ST-RDR180
Safe-Strip with eyelet 765mm bundel max. 180mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
25 mm
Diameter maks.
180 mm
Farve
Black
Længde
765 mm