SIT24-N-GR1
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT24-N-GR1
Sitex hub, drilled gr1 (1:8)
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Sitex
C
26 mm
Diameter hub
35 mm
Material
Steel
Number of outer grooves
28
Power kW/rpm max.
0.0042 kW
Power nominal kW/rpm.
0.0021 kW
Pump group
1
Shaft cone
1:8
Shaft keyway
2,4 mm
Shaft type
Tapered
Torque nominal
2.1 daNm
Torque output max.
4.2 Nm
d
35 mm