Q2-50X60X7.5
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
Q2-50X60X7.5
Piston seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
60 mm
H
7,5 mm
Material
Rubber lining
Pressure max.
250 bar
Temperature max.
+100 °C