NS1220MZ30B
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
NS1220MZ30B
3/4" Insert (No-Skive) - (20S) M30x2 male - 0450N12-30
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
I.M.M Hydraulics
C
37 mm
E
30 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
Model code
0450N12-30
Series
S
T
M30-2 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Intrastat code
Product information
Measure sketch
3/4" Indstik (No-Skive) - (20S) M30x2 udv. - 0450N12-30
Product catalog
Frequently bought together with
Stud fitting female - ø18L x 3/4" BSP female - AISI316
Partnumber:
AI18LR3/4X/7
0 pcs
Min. order quantity is:
Adaptor 12mm AISI316
Adaptor 12mm AISI316