NH2180/40700
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
42 varianter
Valgt variant:
NH2180/40700
Double acting cylinder NH21-AD-80/40x700-A
Reservdelar (2)
Rep.sæt t/cylinder LJM-80/40 For NH21+30
Varenummer:
REP-NH08040
Manchetsko t/cyl. NH20/21/30
Varenummer:
SKO-NH80
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
312 mm
Area piston pull side
37.7 cm2
C
85 mm
D
80 mm
Diameter eye
35.5 mm
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
40 mm
E
71 mm
Eye width
40 mm
Model code
NH21-AD-80/40x700-A
Mounting dimension
1012 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
700 mm
d
40 mm